Stowarzyszenie Żeglarskie Samoster

Quo vadimus nautae? Quocumque ventis et undis agimur...

Patenty AD 2008: PZŻ projektuje na własną rękę - odpowiedĽ MS na naszą interwencję

Jak wynika z odpowiedzi Ministra Sportu na naszą interwencję, projekt nowych stopni żeglarskich, egzaminów i obowiązkowych szkoleń, który "wyciekł" kilka dni temu z PZŻ, działacze stworzyli na własną rękę i tylko w sobie znanym celu. No, może nie tylko, wszak cel ów nietrudno zgadnąć.

Potwierdziło się także, że Ministerstwo w ogóle, póki co, nad zmianą obecnego rozporządzenia nie pracuje. Bardzo ciekawe, jak już, cyt. ewentualnie, pracować zacznie, na ile projekt Ministerstwa będzie podobny do tego z Chocimskiej? Zobaczymy...

MSiT do Samosteru

Warszawa, 2007-12-24

[ nagłówki pominięto ]

W odpowiedzi na Pana pismo z dnia 21.12.2007 r w sprawie prac nad projektem rozporządzenia Ministra Sportu w sprawie uprawiania żeglarstwa informuję, że Minister Sportu nie zlecał przygotowania projektu ww. rozporządzenia Polskiemu Związkowi Żeglarskiemu.

Jednocześnie wyjaśniam, że Stowarzyszenie Żeglarskie "Samoster" może zgłosić zainteresowanie pracami nad ewentualnym projektem rozporządzenia z chwilą udostępnienia w Biuletynie Informacji Publicznej Ministerstwa Sportu i Turystyki programu prac legislacyjnych albo w przypadku udostępnienia samego projektu w BIP.

Dyrektor Departamentu Prawno-Kontrolnego
Rafał Wosik

Zobacz też:

[ 04-01-2008, dodał: Cypis ]


Było

Poleć stronę innym

Ranking stron żeglarskich

Reklama

Druk 3D Warszawa - sklep.12a.pl


Hosting: www.olek.waw.pl | Mapa serwisu | Admin