Stowarzyszenie Żeglarskie Samoster

Quo vadimus nautae? Quocumque ventis et undis agimur...

Parkowanie w trudnych warunkach

Dawno nie widziałam tak zapakowanego parkingu przed TzH. Ba, jadąc tam miałam pewne obawy, że towarzystwo odzwyczaiło się od poniedziałkowych spotkań i trzeba będzie im się przypominać. A tu proszę, zapowiadany start z górnej półki okazał się strzałem w dziesiątkę. Nazwisko kpt. Baranowskiego ściągnęło tłum. Tawerna była pełna. Miejscówka na podłodze koło drzwi do biura była średnio komfortowa, ale za to wszystko było widać i słychać. Kto późno przychodzi, sam sobie szkodzi - nie załapałam się ani na krzesło, ani, co gorsza, na film. Ale uwadze mojej nie uszły dwie kamery zorganizowane przez Andrzeja Minkiewicza - dzięki temu i spóźnieni, i nieobecni będą mogli nadrobić tę zaległość. (cóż, jedni słuchają o żeglowaniu w trudnych warunkach, a drudzy opływają w tym czasie Horn...). Relacja filmowa ze spotkania zostanie powieszona kiedy tylko będzie gotowa - czekajcie na info, a dla zachęty dwa zdjęcia autorstwa Piotrka Wiśniewskiego, zwanego "Zwierzakiem".

Gościa zapowiedział nasz kolega Wojtek

aaa

A tak z grubsza wyglądała widownia. W relacji filmowej frekwencja powinna być również dobrze widoczna :-)

frekwencja

Było jak zwykle ciekawie. Na tyle ciekawie, że nikt się nie upomniał o Zigarettenpause :) I wcale nie jest tak, że im więcej ludzi tym głośniej. O zainteresowaniu towarzystwa tematem niech świadczy fakt, że część z zadawaniem pytań trwała dłużej niż prelekcja właściwa. A pytano o wszystko, od pływania z dryfkotwą począwszy, na bezpieczeństwie zwrotu przez rufę skończywszy. Oczywiście jeden z naszych wiecznie aktywnych kolegów próbował przejść przy tej okazji na tematy związkowo - polityczne, ale szczęśliwie temat nie został podchwycony przez nikogo. No i po zakończeniu prelekcji Panu Kapitanowi jeszcze przez dłuższy czas nie udało się opuścić naszego towarzystwa - kolejne pytania, autografy, wspólne zdjęcia... Mam nadzieję, że był co najmniej tak samo zadowolony ze spotkania jak my.

Cóż, doskonały start, teraz pozostaje nam utrzymać poziom. W planach mamy parę bardzo ciekawych osób i tematów. Zapraszamy!

Aleksandra "Żyszkola" Żyszkowska

[ 07-11-2008, dodał: AIKI ]


Poniedziałki w Korsarzu

Poleć stronę innym

Ranking stron żeglarskich

Reklama

Druk 3D Warszawa - sklep.12a.pl


Hosting: www.olek.waw.pl | Mapa serwisu | Admin