Stowarzyszenie Żeglarskie Samoster

Quo vadimus nautae? Quocumque ventis et undis agimur...

Zakończenie sezonu spotkań w TzH - przerwa na żeglarstwo czynne :-)

Już od kilku tygodni brać żeglarska z uciechą korzysta z dobrej pogody i pływa gdzie i na czym popadnie, a ci którzy nie zdążyli doprowadzić swych okrętów do błysku dwoją się i troją aby co prędzej zakończyć przygotowania i zrzucić swe łódki do wody. To niechybny znak, że za sobą mamy początek sezonu żeglarskiego.

Z powyższym wiąże się potrzeba zakończenia sezonu prelekcji organizowanych przez nasze stowarzyszenie w tawernie Tuż za Horyzontem.

Dziękujemy wszystkim prelegentom za poświęcenie cennego czasu, dziękujemy gospodarzom tawerny za gościnność, ale nade wszystko dziękujemy wszystkim uczestnikom - słuchaczom, którzy często bardzo licznie przychodzili posłuchać naszych gości. W przyszłym sezonie jesienno zimowym będziemy starać się, aby prelekcje były równie interesujące i już teraz na nie zapraszamy. Do zobaczenia.

Niniejsza informacja w żadnym wypadku nie przekreśla możliwości spotykania się w poniedziałki w tawernie. Zawsze można przyjść na żeglarskie i okołożeglarskie pogaduchy na płaszczyźnie niezorganizowanej, do czego zachęcamy gorąco.

Niejako na deser informacja o tym, że jeszcze dziś wieczorem a najpóźniej jutro zawiesimy na naszej stronie gęsto ilustrowaną relację o pływaniu w Holandii - jako podsumowanie zeszłotygodniowej prelekcji.

[ 11-05-2009, dodał: AIKI ]


Było

Poleć stronę innym

Ranking stron żeglarskich

Reklama

Druk 3D Warszawa - sklep.12a.pl


Hosting: www.olek.waw.pl | Mapa serwisu | Admin