Stowarzyszenie Żeglarskie Samoster

Quo vadimus nautae? Quocumque ventis et undis agimur...

50 lat radiowej "Trójki" - Rejs Kuby Strzyczkowskiego

11 marca 2013 o 19:30 Kuba Strzyczkowski "Samotny rejs przez Atlantyk"

Jeden z redaktorów programu 3 Polskiego Radia Kuba Strzyczkowski wymyślił dość niekonwencjonalny sposób uczczenia 50 rocznicy powstania popularnej "Trójki" w postaci samotnego rejsu przez Atlantyk. Swój pomysł zrealizował bez szczególnych zdarzeń, o czym opowie na naszym spotkaniu.

Dziennikarz Trójki prowadzący m.in. audycję "Za, a nawet przeciw" powiedział w wywiadzie dla magazynu "Wiatr":

„Chciałem zarazić słuchaczy Trójki nie tyle żeglarstwem, ile optymizmem. Mój rejs miał być dla nich impulsem do działania niezależnie od tego, w jakiej dziedzinie chcieliby spełnić marzenie."

Słuchacze Trójki (nawet Ci, którzy nie żeglują) kibicowali Kubie, bo ludzie lubią jak ktoś spełnia swoje marzenia. Mamy nadzieje, że spotkanie z Kubą będzie dla Was inspiracją do realizacji także własnych marzeń.

Będzie można także wypytać Go, jak przygotowywał się do takiego rejsu? Jakie powody gnały Go do takiego marzenia? Jak wyposażony był jacht? Czy można go obecnie wyczarterować? Jakie urządzenia były Mu najbardziej przydatne? Czy miał AIS i radar? Ale zapytajmy Go także o to, czy nie dłużyło Mu się? Czego Mu najbardziej brakowało w trakcie rejsu? Co zrobił jak zszedł na ląd?

Na tym spotkaniu musisz być!

Osoby, które nie będą mogły być w Warszawie na spotkaniu w tym terminie, proszone są o propozycję pytań, które można zgłosić na forum zeguj.net.

[ 05-03-2013, dodał: AIKI ]


Było

Poleć stronę innym

Ranking stron żeglarskich

Reklama

Druk 3D Warszawa - sklep.12a.pl


Hosting: www.olek.waw.pl | Mapa serwisu | Admin